LAPLINKA.pl :: Download Center
Zakłady bukmacherskie zamiast pracy? - Wersja do druku

+- LAPLINKA.pl :: Download Center (http://laplinka.pl)
+-- Dział: Dyskusje - Dyskusje na tematy ogólne (http://laplinka.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Sport (http://laplinka.pl/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Zakłady bukmacherskie zamiast pracy? (/showthread.php?tid=53799)

Strony: 1 2

Zakłady bukmacherskie zamiast pracy? - urszul9669 - 12-09-2010

Siemka. Niedawno zaczalem grac w zaklady bukmacherskie. Nie znam sie dobrze na sporcie i na razie jestem troszke do tylu jakies 1500zl Moze mi ktos doradzic jak grac zeby wygrywac albo jakies porady lub strony pomocne?

Zakłady bukmacherskie zamiast pracy? - Feliks123 - 03-21-2011

Cytat: Mecz: Savehof IK - Malmo HK IFK

Typ: 1 (-5.5)

Kurs: 1.971

Stawka: 5/10

Buk: Pinnacle

Promocja Panowie, promocja! Ja skorzystałem z handi -5. Pewnie do meczu urośnie do 6.5 jak nie więcej.

Tak więc Guif (co nas kosztowało) przegrał mecz z Aranas i tym samym Savofoh do 1 miejsca przed play offami wystarcza dzisiaj win nad Malmo.

Wielka mobilizacja bo szansa przyszła dość niespodziewanie. Występowali w LM gdzie dostali lanie, ale w Szwecji znów będą rządzić. W tym meczu mogą zdobyć 1000 bramkę w sezonie (mają 973,dla porównania 2 Guif ma o 50 mniej, 8 Malmo o 120 mniej). Malmo co prawda zajmuje ostatnie, 8 miejsce dające im play off, teoretycznie mogą awansować na 5 i spaść na 9. To już zależy od innych wyników. Ale aby awansować to trzeba wygrać ten mecz, a to jest nie do wykonania. Tym bardziej, że dzisiaj grają bez kilku graczy. Jan Karlsson uważa, że braki mają wpływ na postawę jego zespołu.

Malmo mogło sobie zapewnić play off w meczu w 31 kolejce gdzie zremisowali wygrany już mecz (na 2-3 min przed końcem 2 pkt przewagi) z Hammarby, które już o nic nie walczy. Przegrywając właściwie taki mecz są w stanie wygrać z Savehof? Rok temu mecz między tymi ekipami zakończył się 31:17.. W tym sezonie w Malmo remis po 34, ale to okres w którym Savehof miał problemy i ze składem i z LM i ogólnie był w dołku. Dzisiaj wygrają bardzo pewnie.

Do tego over jak najbardziej do gry! Linia o 3-4 gole ustawiona za nisko. Jak pisałem - do 1000 goli brakuje 27, ana pewno linie chcą przekroczyć moim zdaniem wynik 35:27 bądź w tych granicach. Oczywiście luźne typowanie

Aaa. Insider więc braki - m.in. (komuś coś powiedzą?) Green, Jensen, Varsamis..

GL!

Bezpośredni link do tematu z typem: http://insiderbet.pl/insiders/10571-21-03-2011-20-00-savehof-ik-malmo-hk-ifk.html

Na forum jest wiele innych równie podobnych, aby korzystać wystarczy założyć konto.

Zakłady bukmacherskie zamiast pracy? - Feliks123 - 03-22-2011

Wczoraj na plus, dziś kolejny typ, tym razem na nockę

Cytat:Kolumbia U17 v Wenezuela U17

Typ: Kolumbia AH -0,5 -1

Kurs: 1,9

Buk: B365

Stawka: 5j.

Tutaj pownien byc latwy mecz dla Kolumbijczykow - to wlasnie oni oraz Urugwajczycy sa wg nie najlepiej poukladana druzyna na tym turnieju. Mimo iz soccerway nie podal w ich skladzie Castillo....to ja go widzialem na boisku. Mowil tez o nim komentator eurosportu.....a przeciez tym graczem to ja sie juz zachwycalem jak u20 gralo. Kolumbia zagrala jak narazie 2 mecze, z paragwajem (ktory zreszta wygral z brazylia) i grajac w 10 przez cala 2 polowe potafili strzelic im 3 bramki, oraz z Chile - tutaj prowadzili 2;0 i na wlasne zyczenie stracili pod koniec 2 bramki.... naprawde jezeli chodzi o technike to sa wysmienicie wyszkoleni, bynajmniej tak to wygladalo w tamtym meczu Licze na latwe zwyciestwo!

GL!

http://insiderbet.pl/typ-dnia/10601-23-mar-00-10-kolumbia-u17-v-wenezuela-u17.html

Zakłady bukmacherskie zamiast pracy? - Feliks123 - 03-23-2011

Trochę jestem zawiedzony bo Kolumbia przeważała ale wygrała tylko 1-0. Najważniejsze jednak, że jest plus, niewielki ale zawsze

Kolejny typ na dziś:

Cytat:Mecz: Juventud Realteca - Malacateco

Typ: 1

Kurs: 1,61

Buk: Bet365

Stawka: 4.5 j.

Analiza: Dzisiejszego wieczoru na Estadio Dr. Óscar Monterroso Izaguirre Juventud Realteca będzie podejmował Malacateco. Dwie drużyny, które walczą w tabeli ligowej o miejsca 3-6, a nawet wyższe dzisiaj zmierzą się między sobą po raz 4 od lipca 2010 roku. W 2010 roku na własnym stadionie raz wygrał Juventud, a Malacateco dwa razy, również na własnym stadionie. Juventud zajmuje 8 miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 20 punktów, +2, i jeżeli dzisiaj wygrają liczba punktów zwiększy się o 3 oczka i wskoczą na miejsce 4. Zespoły przed Juventudem z niewielką różnicą punktową: Xelaju - 21 punktów -4, Comunicaciones 21 punktów +5, Peñarol La Mesilla 22 punkty +1, i za nimi Malacateco, zajmujące 4 miejsce z dorobkiem 23 punktów +3. Forma obu ekip prezentuje się nie najgorzej. Juventud w ostatnich 6 meczach wygrał 2 razy 1 raz zremisowali i 3 porażki (3-0-1-0-3-0), natomiast Malacetaco ma o jedno zwycięstwo więcej: 3-1-2 (3-3-0-3-0-1), ale trzeba brac to pod uwagę, iż Juventud grał z znacznie lepszymi zespołami. W tych ostatnich 6 meczach zmierzyli się z pierwszą trójką tabeli: Municipal (u siebie 0-1), Heredia (u siebie 1-4) i Mictlan (na wyjeździe 1-0), wszystkie te 3 mecze przegrali.

W meczach na własnym stadionie Juventud spisuję się bardzo dobrze. Nie zanotowali ani jednego remisu przy 7 zwycięstwach i 2 porażkach (2 porażki, jak wspomniałem wcześniej z dwoma najlepszymi drużynami ligi), natomiast Malacateco wręcz przeciwnie. Wyjazdy na obce stadiony tej drużyny to katastrofa. Nie potrafili wywieźć ani razu 3 punktów, tylko 2 razy zremisowali i 5 razy polegli. Hiszpański szkoleniowiec drużyny Joventudu, Carlos García Cantarero na pewno po tym meczu wraz z drużyną chce zajmowac miejsce przeznaczone do kwalifikacji Play-offs.

Z tego co mi wiadomo w drużynie Malacateco w dzisiejszym meczu zabraknie 3 podstawowych graczy, natomiast drużyna gospodarzy wyjdzie na Estadio Dr. Óscar Monterroso Izaguirre w pełnym składzie.

Wed 02/02/11 LIN Malacateco 1 - 0 Juventud Retalteca

Wed 06/10/10 LIN Malacateco 3 - 1 Juventud Retalteca

Sun 25/07/10 LIN Juventud Retalteca 1 - 0 Malacateco

Link: http://insiderbet.pl/insiders/10619-pi-ka-no-na-gwatemala-liga-national-23-03-2011-19-45-juventud-realteca-malacateco.html

[size="1"]Tagi: Insiderbet, Insider, Insidery, Bukmacherstwo, Zakłady Bukmacherskie, Forum Bukmacherskie, Typy, Analizy, Dyskusje, Eksperci, Chat Bukmacherski, Typy Dnia, Układy, Kontuzje, Osłabienia, Valuebet, Spadki kursów, Forum z Insiderami, Konkursy, Nagrody, Wygrana, Zysk.[/size]

Zakłady bukmacherskie zamiast pracy? - Feliks123 - 03-24-2011

Wczoraj kiepsko wyszło, szkoda, bo większość innych typów weszla. Ale niestety czasami źle się wybiera ten "najlepszy". Na dziś, a raczej na jutro mocno stawkowany bet z NBA:

Cytat:Typ / Dallas - Minnesotta ( wynik gości poniżej 98,5 pkt )

Kurs - 1,85

Buk - Betsson

Stawka - 10/10

Witam. Dziś tylko dwa mecze, jednak ten zakład to jakaś gruba wajcha ze strony analityków betsson. Minnesota przyjeżdża do niezłej defensywy Dallas osłabiona brakiem gwiazdy Keva Love'a a także problematyczny jest występ Beasleya. W tym przypadku wynik może być tylko jeden, pogrom gości, a ich wynik to max. 80 pkt. Zresztą skoro w ostatnim meczy rzucili 95 pkt. dramatycznie broniącym King's to odpowiedzcie sobie sami, jakie szanse ma mój typ . Dodać mogę jeszcze tyle, że Dalla ostanio u siebie pozwolili rzucić Lakersom 96, San Antonio 98 i Golden State 73. Minnesota bez swoich gwiazd nie ma prawa się zbliżyć do tych osiągów. Nigdy nie mów nigdy, ale polecam .

Bezpośredni link: http://insiderbet.pl/koszykowka/4310-koszykowka-nba-2010-2011-a-17.html#post67021

Przy okazji informacja, na forum ruszył konkurs z pulą nagród = 500 PLN. Wystarczy się zarejestrować, aby móc w nim wystąpić. Zapraszamy [Obrazek: wink.gif]

[size="1"]Tagi: Insiderbet, Insider, Insidery, Bukmacherstwo, Zakłady Bukmacherskie, Forum Bukmacherskie, Typy, Analizy, Dyskusje, Eksperci, Chat Bukmacherski, Typy Dnia, Układy, Kontuzje, Osłabienia, Valuebet, Spadki kursów, Forum z Insiderami, Konkursy, Nagrody, Wygrana, Zysk. [/size]

Zakłady bukmacherskie zamiast pracy? - Feliks123 - 03-29-2011

Ostatni typ 10/10 z NBA wszedł Mam nadzieję, że komuś forum pomogło. Na dziś kolejny bet z kosza, ale tym razem europejskiego.

Cytat:Koszykówka - Euroliga

Panathinaikos vs. Barcelona

Typ: 2

Kurs: 2.05

Bukmacher: Pinnacle

Stawka: 5/10

Miało być szybkie 0:3 dla Barcelony, a tutaj proszę Hiszpanie męczą się z zawsze ambitnymi i walczącymi Grekami. Jednak ja nadal wierzę w wielkość Barcelony i nie wierzę w to, że koniczynki wygrają jeszcze raz z Barceloną. U siebie w hali są zawsze groźni i jest wielka wrzawa. Jednak siły trzeba oszczędzać i goście doskonale o tym wiedzą. Myślę, że jako mecz wyjazdowy to podejdą na większym zaangażowaniu i większej koncentracji od początku do końca i pewnie wygrają to trzecie spotkanie. Na papierze są zdecydowanie lepsi, każdy zawodnik może coś wnieść do gry swojego zespołu. Grecy w tym sezonie nie prezentują się tak pewnie jak w ostatnich latach. Czegoś im brakuje, brakuje przede wszystkim pewności siebie, którą posiada Barcelona i to powinno zaważyć o jutrzejszym zwycięstwie przyjezdnych!

Bezpośredni link: http://insiderbet.pl/koszykowka/3868-euroleague-2010-2011-a-3.html#post67654

Autor: Typer - GreenAndRed

Sorry, że nic nie dodałem w weekend, ale mnie nie było, a szkoda, bo na forums poro plusów, ale pewnie każdy kto jest tym zainteresowany już dawno się zarejestrował (jedyny wymóg).

[SIZE="1"]

Tagi: Insiderbet, Insider, Insidery, Bukmacherstwo, Zakłady Bukmacherskie, Forum Bukmacherskie, Typy, Analizy, Dyskusje, Eksperci, Chat Bukmacherski, Typy Dnia, Układy, Kontuzje, Osłabienia, Valuebet, Spadki kursów, Forum z Insiderami, Konkursy, Nagrody, Wygrana, Zysk.[/SIZE]

Zakłady bukmacherskie zamiast pracy? - Feliks123 - 03-30-2011

Wczoraj fatalnie, dziś trzeba to szybko odrobić.

Cytat:Mecz: Guif IF - Drott HK

Kurs: 1.88

Stawka: 7/10

Buk: Pinn

Analiza: To, że jest koniec miesiąca nie ma nic wspólnego ze stawką. Po prostu dla mnie to prezent/promocja.

Drott gra naprawdę słabo, poniżej możliwości, oczekiwań itd. Rzutem na taśmę dostali się do Play offów.. dostali się bo dostać się musieli. W pierwszym meczu pokonali Redbergslids 29:22.. dziwny mecz. Do 12 min przeciwnicy gola nie zdobyli (7:0), doszli ich w połowie, nawet przeskoczyli i znów zastój. Tak czy inaczej nadrobili 1 stracony pkt (Redbergslids +1 za awans z wyższego miejsca), co nie zmiania faktu, że rewanż na wyjeździe.. 3 dni po tym meczu.. czyli 3 dni temu grali w PE.. u siebie .. z 7 ekipą z Francji .. przegrali 26:31 .. 9 dni temu z kolei grali z Guif na wyjeździe.. przegrali 42:26. Guif miał 6 dni odpoczynku po czym pojechał na mecz z Lugi, gdzie faworyta nie było (moim zdaniem błędnie, bo Guif na chwilę obecną prezentuje się porównywalnie do Savehof).. tak czy inaczej na wyjeździe z trudnym rywalem, głównym konkurentem do zajęcia 1 miejsca w grupie wygrali 32:22.

Drott bardziej zmęczone (grają w pucharach), Lugi raczej i tak nie przeskoczą w tabeli, mają w pamięci spotkanie sprzed 9 dni gdzie dostali baty największe w sezonie, Guif gra świetny handball, tak jak mówię w mojej opinii na poziomie Savehof. Jeśli ze zmobilizowanym i silnym Lugi wygrywa się 32:22 to z podłamanym, bez formy Drottem nie można wygrać 3 czy 4 golami, a minimum 8? 10?

Wchodzę w ten mecz naprawdę grubo, a linia handi najprawdopodobniej przesunie się do góry o 1-2, może 3?

Dodam, że ostatnio piłka ręczna w 3-4 dniach to 9/0 jeśli chodzi o typy (luźne oczywiście, grubiej nie wchodziłem), a to dla mnie najpewniejszy z tych typów.

GL!

Bezpośredni link do strony z typem: http://insiderbet.pl/typ-dnia/10731-30-03-2011-19-00-guif-if-drott-hk.html

Przy okazji zapraszam ciągle do konkursu "Mistrzowska Rywalizacja z Tobet.com" pozostało już mało czasu na zapisanie się. Zapraszam każdego, w konkursie często decyduję szczęście więc każdy ma szansę, a nagrody są warte zabawy [Obrazek: wink.gif]

[SIZE="1"]Tagi: Insiderbet, Insider, Insidery, Bukmacherstwo, Zakłady Bukmacherskie, Forum Bukmacherskie, Typy ,Typy Bukmacherskie, Analizy, Dyskusje, Eksperci, Chat Bukmacherski, Typy Dnia, Układy, Kontuzje, Osłabienia, Valuebet, Spadki kursów, Forum z Insiderami, Konkursy, Nagrody, Wygrana, Zysk.[/SIZE]

Zakłady bukmacherskie zamiast pracy? - Feliks123 - 03-30-2011

Wczoraj fatalnie, dziś trzeba to szybko odrobić.

Cytat:Mecz: Guif IF - Drott HK

Kurs: 1.88

Stawka: 7/10

Buk: Pinn

Analiza: To, że jest koniec miesiąca nie ma nic wspólnego ze stawką. Po prostu dla mnie to prezent/promocja.

Drott gra naprawdę słabo, poniżej możliwości, oczekiwań itd. Rzutem na taśmę dostali się do Play offów.. dostali się bo dostać się musieli. W pierwszym meczu pokonali Redbergslids 29:22.. dziwny mecz. Do 12 min przeciwnicy gola nie zdobyli (7:0), doszli ich w połowie, nawet przeskoczyli i znów zastój. Tak czy inaczej nadrobili 1 stracony pkt (Redbergslids +1 za awans z wyższego miejsca), co nie zmiania faktu, że rewanż na wyjeździe.. 3 dni po tym meczu.. czyli 3 dni temu grali w PE.. u siebie .. z 7 ekipą z Francji .. przegrali 26:31 .. 9 dni temu z kolei grali z Guif na wyjeździe.. przegrali 42:26. Guif miał 6 dni odpoczynku po czym pojechał na mecz z Lugi, gdzie faworyta nie było (moim zdaniem błędnie, bo Guif na chwilę obecną prezentuje się porównywalnie do Savehof).. tak czy inaczej na wyjeździe z trudnym rywalem, głównym konkurentem do zajęcia 1 miejsca w grupie wygrali 32:22.

Drott bardziej zmęczone (grają w pucharach), Lugi raczej i tak nie przeskoczą w tabeli, mają w pamięci spotkanie sprzed 9 dni gdzie dostali baty największe w sezonie, Guif gra świetny handball, tak jak mówię w mojej opinii na poziomie Savehof. Jeśli ze zmobilizowanym i silnym Lugi wygrywa się 32:22 to z podłamanym, bez formy Drottem nie można wygrać 3 czy 4 golami, a minimum 8? 10?

Wchodzę w ten mecz naprawdę grubo, a linia handi najprawdopodobniej przesunie się do góry o 1-2, może 3?

Dodam, że ostatnio piłka ręczna w 3-4 dniach to 9/0 jeśli chodzi o typy (luźne oczywiście, grubiej nie wchodziłem), a to dla mnie najpewniejszy z tych typów.

GL!

Bezpośredni link do strony z typem: http://insiderbet.pl/typ-dnia/10731-30-03-2011-19-00-guif-if-drott-hk.html

Przy okazji zapraszam ciągle do konkursu "Mistrzowska Rywalizacja z Tobet.com" pozostało już mało czasu na zapisanie się. Zapraszam każdego, w konkursie często decyduję szczęście więc każdy ma szansę, a nagrody są warte zabawy [Obrazek: wink.gif]

[SIZE="1"]Tagi: Insiderbet, Insider, Insidery, Bukmacherstwo, Zakłady Bukmacherskie, Forum Bukmacherskie, Typy ,Typy Bukmacherskie, Analizy, Dyskusje, Eksperci, Chat Bukmacherski, Typy Dnia, Układy, Kontuzje, Osłabienia, Valuebet, Spadki kursów, Forum z Insiderami, Konkursy, Nagrody, Wygrana, Zysk.[/SIZE]

Zakłady bukmacherskie zamiast pracy? - Feliks123 - 04-04-2011

Powracamy po krótkiej przerwie [Obrazek: wink.gif]

Cytat:FSV Frankfurt - VFL Bochum

Typ: VFL DNB

Kurs: 1.50

Stawka: 4/10

Bet365

FSV obecnie na 12 lokacie z dorobkiem 34 punktów w 27 meczach. Zespół w kompletnym dole - od 9 spotkań jeszcze nie wygrali,a zdołali zdobyć zaledwie dwa punkciki. Dzisiejsi goście natomiast na 3 miejscu i siedmio-punktową stratą do lidera z Berlina. Wygrywając w dzisiejszym meczu natomiast znacznie zbliżyliby się do Augsburga, do którego traciliby wtedy 2 punkty. VFL w rewelacyjnej formie, w ostatnich 10 spotkaniach zdobyli bagatela 24 punkty. Są w formie i cały czas liczą się w walce o awans, dlatego wydaje mi się, że bez problemu powinni sobie dziś poradzić ze strasznie słabo spisującym się FSV. W rundzie jesiennej zespół VFL na własnej murawie wygrał z Frankfurtem 1:0 i myślę, że dziś bardzo prawdopodobne jest to, że ten wyczyn powtórzą [Obrazek: wink.gif]

Bezpośredni link: http://insiderbet.pl/typ-dnia/10927-pi-ka-no-na-niemcy-ii-bundesliga-04-04-2011-20-15-fsv-frankfurt-vfl-bochum.html#post68831

Przy okazji zapraszamy do forumowych konkursów: http://insiderbet.pl/konkursy-tournaments/

Łączna pula nagród to ponad 1000 PLN, aby w nich wystąpić wystarczy rejestracja, nic poza tym.

Szczególnie polecamy konkurs "Mistrzowska Rywalizacja z Tobet.com" bo zapisy kończą się już za kilka dni i istnieje ostatnia szansa na zapis , link: http://insiderbet.pl/mistrzowska-rywalizacja-z-tobet-com/ [Obrazek: wink.gif]

[SIZE="1"]

Tagi: Insiderbet, Insider, Insidery, Bukmacherstwo, Zakłady Bukmacherskie, Forum Bukmacherskie, Typy ,Typy Bukmacherskie, Analizy, Dyskusje, Eksperci, Chat Bukmacherski, Typy Dnia, Układy, Kontuzje, Osłabienia, Valuebet, Spadki kursów, Forum z Insiderami, Konkursy, Nagrody, Wygrana, Zysk.[/SIZE]

Zakłady bukmacherskie zamiast pracy? - Feliks123 - 04-06-2011

Wczoraj plus, dziś typ trochę bardziej ryzykowny, ale statystycznie całkiem realny [Obrazek: wink.gif]

Cytat:Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów

Spotkanie: FC Barcelona - FC Shakhtar Donetsk

Typ: Powyżej 4.5 żółtych kartek

Kurs: 2.20

Stawka: 4/10

Bukmacher: Betsson

Analiza: Kolejny dzień zmagań w ramach Ligi Mistrzów, po wczorajszych spotkaniach, w których to Schalke w niesamowitym i jakże zaskakującym stylu pokonało Inter 5:2 na San Siro i po spotkaniu na Santiago Bernabeu, w którym do 1/2 awans zapewnili sobie podopieczni Mourinho, bo raczej nie możliwą rzeczą jest by dali sobie wygarnąć półfinał po zwycięstwie 4:0 na własnym stadionie. Dziś tak naprawdę wszyscy żyją szlagierem angielskiej piłki, czyli spotkaniem pomiędzy Chelsea Londyn i Manchesterem United. Ale ja skupię swoją uwagę na spotkaniu Barcelony, która będzie na własnym obiekcie podejmować przyjezdnych z Ukrainy. Dobrze wiemy, że Barcelona gra najlepszą piłkę póki co i wszyscy skazują podopiecznych Mircea Lucescu na pożarcie, ale ja tak nie uważam. Shakhtar za tego trenera gra bardzo dobrą i ofensywną piłkę, wiadomo, że na Camp Nou bardziej będą starali się bronić niż atakować, ale nie skazuje ich na odpadnięcie z Ligi Mistrzów, gdyż Shakhtar, który był wcześniej typowo Ukraińską drużyną, teraz przeobraża się z Brazylijską i wychodzi to klubowi na dobre.

Ale do rzeczy... Dzisiejszym sędzią spotkania będzie Szkot - Craig Thomson, który na co dzień sędziuje Szkocką 1 lige. Thomson nie daje sobą pomiatać, wie, że na boisku to on rozdaje "Karty" dosłownie, bowiem w 26 spotkaniach w sezonie 2010/2011 czy to ligi szkockiej, czy też ligi mistrzów kończący na spotkaniach narodowych Craig używał kartoników aż uwaga 105 razy ( 100 żółtych i 5 czerwonych kartek ). Dziś obie ekipy będą grać w pełni skupione, ale też nie obejdzie się bez fauli, gdyż Shakhtar raczej będzie chciał bronić bramki i atakować z kontry natomiast Barcelona, szybko będzie chciała przejąć prowadzenie. Kolejny raz według mnie gwiazdą wieczoru będzie nie kto inny jak sędzia! Tym razem będzie to Craig Thomson, stawiam na 6 kartek w całym spotkaniu!

Link: http://insiderbet.pl/typ-dnia/11008-pi-ka-no-na-liga-mistrzow-06-04-2011-godz-20-45-fc-barcelona-fc-shakhtar-donetsk.html

Autor: Typer - SahexAFC

Zapraszamy nadal do konkursów!

- Mistrzowskiej Rywalizacji

- Wirtualnego Bukmachera

- Nagradzamy Najlepszych

Link: http://insiderbet.pl/konkursy-tournaments/